BMW M4 Coupe

BMW M4 Coupe

BMW gamintojas oficialiai išplatino koncepcinio BMW M4 Coupe modelio atvaizdus. Kupė buvo pristatytas Pebble Beach, Kalifornijoje, JAV vykstančiame ka

Ar važinėsime vandeniliu Europoje?
Greičio matuokliais Vilniuje iki balandžio užfiksuoti pažeidėjai liks nenubausti
Pildyk ‘Naktynės’ Orentacinės varžybos

BMW gamintojas oficialiai išplatino koncepcinio BMW M4 Coupe modelio atvaizdus. Kupė buvo pristatytas Pebble Beach, Kalifornijoje, JAV vykstančiame kasmetiniame automobilių festivalyje.

Pasak BMW M padalinio prezidento Friedricho Nitschkes, koncepcinis BMW M4 Coupe atspindi visą BMW M filosofiją. Tai galingi automobiliai su lenktynių trasose patikrintais motorais, bet tinkami važinėti kasdien. Automobilio stogas pagamintas iš anglies pluošto, taip pat šis tvirta, bet lengva medžiaga panaudota priekiniams ir galiniams ortakiams.

Gamybai parengta versija debiutuos kitų metų sausį Detroite vyksiančioje automobilių parodoje. Naujasis BMW M4 Coupe (F32) pakeis BMW M3 kupė (E92) modelį. Taip pat Detroite bus pristatytas ir BMW M3 (F30) sedanas.

Nors gamintojas oficialiai nepateikė techninių duomenų, panašu, kad į BMW M3 kupė (E92) montuotas atmosferinis V8 4,0l/420 AG variklis bus pakeistas galingesniu, bet taupesniu šešių cilindrų eilėje su dvejomis turbinomis 3,0l motoru.

RECOMMENDED FOR YOU

Loading...

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0
https://medicaments-24.net

https://alfaakb.com

Велосипед Trek купить