Gali atsirasti BMW M7

Gali atsirasti BMW M7

Iki šiol apie septintosios klasės BMW, aprūpintą M modifikacija kol kas buvo tik svarstoma. Gamintojas ne kartą atmetė inžinierių siūlymus šiam projek

10 geriausių variklių
Lietuvos metų automobilis 2014
„D1Sport“ „drifto“ čempionatas – Vilnius 05.04

Iki šiol apie septintosios klasės BMW, aprūpintą M modifikacija kol kas buvo tik svarstoma. Gamintojas ne kartą atmetė inžinierių siūlymus šiam projektui, tačiau galiausiai nusileido.

Panašu, kad BMW į savo M modifikaciją turinčių modelių sąrašą ruošiasi įtraukti 7 klasės BMW. Ilgai atmetinėjęs inžinierių siūlymus gamintojas sutiko su argumentu, jog BMW privalo turėti konkurentą „Mercedes – Benz S63 AMG“ modeliui.

„Norime sukurti automobilį, kuris būtų konkurencingas tarp galingiausių šios klasės atstovų. Kol kas šios nišos BMW nebuvo išnaudojęs“, – sakė M divizijos vyriausiasis inžinierius Albertas Biermannas.

Pritarti nenorėjo ir kitiems M modeliams

Kol kas BMW vadovybė dar netarė galutinio žodžio, pritariančio „M7“ atsiradimui, tačiau manoma, kad verdiktas bus palankus inžinierių siūlymams. Praeityje skeptiškų koncerno valdžios vertimų buvo sulaukę ir kiti M modeliai. „X5M“ ir“ X6M“ kelią konvejerio link skynėsi taip pat sunkiai, tačiau tapo serijiniais modeliais.

RECOMMENDED FOR YOU

Loading...

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0
medicaments-24.com

best-cooler.reviews

best-cooler.reviews/category/rubbermaid/