Gali atsirasti BMW M7

Gali atsirasti BMW M7

Iki šiol apie septintosios klasės BMW, aprūpintą M modifikacija kol kas buvo tik svarstoma. Gamintojas ne kartą atmetė inžinierių siūlymus šiam projek

BMW gamins priekiniais ratais varomus modelius
Kaip Lietuviai perka automobilį
Greičiausių universalų Top10

Iki šiol apie septintosios klasės BMW, aprūpintą M modifikacija kol kas buvo tik svarstoma. Gamintojas ne kartą atmetė inžinierių siūlymus šiam projektui, tačiau galiausiai nusileido.

Panašu, kad BMW į savo M modifikaciją turinčių modelių sąrašą ruošiasi įtraukti 7 klasės BMW. Ilgai atmetinėjęs inžinierių siūlymus gamintojas sutiko su argumentu, jog BMW privalo turėti konkurentą „Mercedes – Benz S63 AMG“ modeliui.

„Norime sukurti automobilį, kuris būtų konkurencingas tarp galingiausių šios klasės atstovų. Kol kas šios nišos BMW nebuvo išnaudojęs“, – sakė M divizijos vyriausiasis inžinierius Albertas Biermannas.

Pritarti nenorėjo ir kitiems M modeliams

Kol kas BMW vadovybė dar netarė galutinio žodžio, pritariančio „M7“ atsiradimui, tačiau manoma, kad verdiktas bus palankus inžinierių siūlymams. Praeityje skeptiškų koncerno valdžios vertimų buvo sulaukę ir kiti M modeliai. „X5M“ ir“ X6M“ kelią konvejerio link skynėsi taip pat sunkiai, tačiau tapo serijiniais modeliais.

RECOMMENDED FOR YOU

Loading...

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0
https://medicaments-24.com/

best-cooler.reviews

best-cooler.reviews/category/rubbermaid/