Lietuvoje nuo šiol galima registruoti automobilius su vairu dešinėje pusėje

Lietuvoje nuo šiol galima registruoti automobilius su vairu dešinėje pusėje

Prieš maždaug dvejus ar trejus metus, Europos Komisija nusprendė paduoti Lietuvą į Teisingumo teismą dėl to, kad mūsų šalyje buvo draudžiama registruo

Padangų keitimo metas
Vilniuje šią savaitę policija vykdys automobilių statymo kontrolės akciją
Draudimo kainos augs ir toliau

Prieš maždaug dvejus ar trejus metus, Europos Komisija nusprendė paduoti Lietuvą į Teisingumo teismą dėl to, kad mūsų šalyje buvo draudžiama registruoti transporto priemones su vairu dešinėje pusėje. 

Tuometinė mūsų šalies vyriausybė teigė, kad tokiam spaudimui nepasiduos ir savo pozicijos šiuo klausimu nekeis.

Kaip gi pasibaigė visa ši istorija? Trumpai tariant – Lietuva pralaimėjo. Mūsų skaitytojas, Adrijus, pranešė džiugią žinią. Europos Komisija ir Teisingumo teismas priėmė neigiamą sprendimą mūsų šalies vyriausybės atžvilgiu.

Ką tai reiškia? Nuo šiol, atvykę į Regitrą registruoti automobilį ar kitą transporto priemonę su vairu dešinėję, galite nepergyventi. Europos komisijos ir Teisingumo teismo nutarimu, transporto priemonių registravimu užsiimanti „Regitra, privalo nekišti pagalių į ratus ir išduoti valstybinius numerius bei techninį pasą.

Reikėtų paminėti, kad bylą prieš Europos komisiją pralaimėjo ne tik Lietuva, bet ir Latvija, Estija ir Lenkija.

Daugiau informacijos: http://www.samar.pl/__/3/3.a/76547/3.sc/11/EU-Tribunal-to-rule-on-Poland-s-ban-on-RHD-registrations.html?locale=en_EN

RECOMMENDED FOR YOU

Loading...

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0
www.progressive.ua

городской велосипед

www.optiontradingstrategies.net